• Yeni Shell FuelSave motorunuzu temiz tutup korumaya ve daha verimli bir sürüş sağlamaya yardımcı olan DYNAFLEX teknolojisi ile geliştirildi.

  • Her dolumda aynı yüksek kaliteyi sunan, güvenli ve ekonomik Shell Autogas ile paranızın karşılığını alırsınız.

  • Güçlendirilmiş DYNAFLEX teknolojisi içeren en iyi performans yakıtımız Shell V-Power, Shell’in kurşunsuz ve dizel performans yakıtlarının yeni neslidir.

Gaziantep'te yer alan akaryakıt istasyonlarımız sayesinde her gün yüzlerce müşteriye akaryakıt sunuyoruz.

Yeni Shell V-Power ve Shell FuelSave 250’den fazla araç ve 3 milyon kilometreden fazla mesafede yapılan kapsamlı testlerin sonucunda geliştirilen, bugüne kadarki en gelişmiş yakıtlarımızdır.

Testler Avrupa ve Asya menşeili büyük otomobil üreticilerinin ürettiği geniş bir otomobil yelpazesi üzerinde 2009 yılından bu yana yapılmıştır. Bütün otomobiller Türkiye'de bulunmayabilir. DYNAFLEX teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/dynaflex

Emme supapları ve/veya yakıt enjektörleri gibi önemli yakıt sistemi bileşenlerinin, performans kaybına yol açan birikintilerin oluşmasına karşı temizlenmesine ve korunmasına yardımcı olur. Gerçek etki ve faydalar, aracın türüne, durumuna ve sürüş tarzına göre değişiklik gösterebilir. Herhangi bir garanti verilmez. DYNAFLEX teknolojisi hakkında daha fazla bilgi için www.shell.com.tr/dynaflex